Žymė:

31-as selfis. Kaunas.

31selfie

/
Kaunas

Pačioje kelionės pradžioje, kai važiavau iš Stockholmo į Kopenhagą su vienu, atrodo niekam tikusiu, žmogumi užsišnekėjom ir aš jam papasakojau savo planus apvažiuoti aplink Europą. Iš jo išgirdau atsakymą „You are doing the right thing, man.”. Keista, bet visą kelionę taip ir prisimindavau jo žodžius ir kokia intinacija jis taip man pasakė, bei jo veidą. Matyt žmogus visą gyvenimą troško kažko panašaus, bet atidėliojo ir atidėlios iki gyvenimo pabaigos. Pats kelionės metu pagalvojau, kad labai daug ko nepadarau, su mintim, kad „vėliau”. Pagalvokim, kiek pažįstam žmonių, kurie daro ne tai, ką norėtų, bet vistiek bando šypsotis apsimesdami, kad gyvena būtent tokį gyvenimą, kokio visą laiką norėjo.

Tikiuosi mano kelionė įkvėps bent vieną žmogų keliauti, kaip mane įkvėpė kitų kelionės.

Ko išmokau kelionėje?

  • Miegoti betkokiomis sąlygomis.
  • Pamėgau espreso kavą, nes Italijoje ji nepakartojama.
  • Pamėgau spalvas, kurių seniau nepastebėdavau.
  • Didžiausias pasiekimas tas, kad tie taškeliai žemėlapyje, su miestų pavadinimais, dabar nebėra tik taškeliai.

Kelionės daina – Erick Marillo and Eddie Thoneic feat. Shawnee Taylor – Live Your Life.

Visą kelionę mane vedė aplikacija CityMaps2Go. Rekomenduoju asmeniskai. Visi privalomi aplankyti objektai, metro, kavinės, wikipedijos informacija apie visu obektus ir visa tai nereikalauja interneto, kas keliajant labai aktualu.

Geriausi ir brangiausi traukiniai – Ispanijoje. Kur pirmą kartą žeme lėkiau daugiau negu 300 km/h greičiu.

Juodas: kurčnebiliai, naudodami gestų kalbą, gali nuotraukoje ne tik įamžinti objektą, bet ir pasakyti kelis žodžius apie jį.

Ačiū visiems, kas skaitėt. Iš statistikos matau, kad Jūsų tikrai daug. Be abejo galvoje jau pilną minčių, ką rašysiu toliau ir kur keliausiu.

Per visą mėnesį, dvi naktis iš eilės  toje pačioje vietoje praleidau tik Porto miesto hostelyje.

17 šalių. Virš 30 miestų. Virš 20 hostelių. 3 nakvynės ant suoliuko. 22 sms iš Omnitelio atvykus į naują šalį. Virš 60 traukinių. Apie 600 kilometrų pėstute. 700 kilometrų autobusais. Apie 13 000 kilometrų iš viso. 1 000 001 naujas potyris. 31 diena ir… 31 selfis.

54.912269444444
23.957511111111