Žymė:

3-ias selfie. Kopenhaga.

31selfie

/

Kopenhaga, vienareikšmiškai dviratininkų miestas. Bet ne apie tai dabar. Tik atvaziaves papusryčiavau ir iškart atėjau į Christiania, kaip ir rašiau tai yra kaip ir zona, kurioje nelabai galioja įstatymai. 

Ant lentos buvo parašyti 3 įstatymai, bandau prisimint ir pacituot:

  1. Būkit laimingi.
  2. Nebėgiokit, nes bėgimas sukelia paniką.
  3. Nefotografuokit, nes pardavinėti hašišą vis dar nelegalu.

Apžiūrėjau, matyt vakar gerai parūkė žmogeliukai, nes dar iki dabar dainas dainuoja. Suktine su hašišu 10 eurų, nežinau, kiek kitur, bet pasirode nebrangu. Likusi Kopenhaga, kaip ir prieš tai buvusios sostinės turi tikrai neįtikėtinų pastatų. Kalbant apie augmeniją, tai visur kolkas lygiai lygiai taspats kas Lietuvoje, žolynuose dobiliukai, medžiai irgi visi puikiai pažįstami, tiesa, jei Norvegija su Švedija pasižymėjo uolomis, tai Danijoje yra grynai taip pat, kaip Lietuvoje, gal net truputi daugiau lygumų.

Ačiū Andriui ir Editai už patogią lovą ir skanią vakarienę.

Praėjo 3 dienos ir aplankytos 3 šalys. Procentaliai, tai išnaudojau 10% laiko ir aplankiau 13% šalių, lyg 23 iš viso planuose. Tad lenkiu grafiką, bet viskas apstos, kai pasieksiu pietus.

Šiandien Hamburgas, o vakarop varau pas seną draugą Andrių į Groningeną, Olandijoje. Amsterdamą greičiausia praleisiu, nes esu buvęs ne vieną kartą, žinau, kad tikrai nieko naujo nebepamatysiu ten.

55.680436111111
12.588869444444