Žymė:

31SELFIE. Įrašas nr. 0.

31selfie

/

Sveiki, kadangi mėgstu daug šnekėti, tai pusei skaitančių, tai, ką rašau jau yra žinoma ir atsibodę klausyti, bet dar kartą apie ta patį.

Kas?

Birželio 30 dieną išskrendu į Norvegiją, Oslą ir nuo ten pradedu savo mėnesio arba mėnesio ir 2 savaičių kelionę aplink Europą.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Prieš gerus metus kalbant su draugu Nerijum jis pasakojo apie judviejų su drauge 21 dienos trukmės kelionę po Europą traukiniais. Man tai pasirodė kažkas nerealaus ir sunkiai įvykdomo, bet galvoje užsifiksavo ir niekaip neiškrito, kol galų gale per naujuosius galutinai nusprendžiau pats apvažiuoti Europą traukiniu. Pradėjęs planuoti kelionę supratau, kad 21 dienos yra per mažai, tad nusprendžiau, kad jei jau keliauti, tai keliauti ir pasirinkau mėnesio InterRail Global Pass, kuriuo galiu keliauti beveik visais Europos traukiniais už nedidelį papildomą rezervacijos mokestį. Kelionės tikslas yra aplankyti kuo daugiau sostinių, bet vėlgi, pastebėjau, kad nespėsiu visko per mėnesį, tad greičiausia užtruksiu dar ilgiau ir išvykęs išvis būsiu mėnesį ir 2 savaites.

Kodėl pavadinimas 31SELFIE?

Beplanuodamas kelionę vis kalbėdavau su Nerium ir jis sakė, kad gailisi, jog nerašė jokio kelionės dienoraščio, tad šitą jo klaidą taisau aš ir čia aprašinėsiu visą kelionę, kasdien. Kai nusprendžiau aprašinėti, pagalvojau, kodėl gi nesugalvojus šitai kelionei pavadinimo ir tada prisiminiau praeitos vasaros kelionės po Ukrainą darytą selfį, kuris visiems įstrigo. Tad nusprendžiau, jei keliauju 31 dieną, gal reiktų kasdien, esamoje vietoje pasidaryti po selfį ir jį kelti čia. Taip ir gimė idėja pavadinimui 31SELFIE.

Įranga į kelionę, kad viskas vyktų sklandžiai.

Vis galvojau, kad labai daug problemų pridaro, kai į kelionę pasiimi veidrodinį fotoaparatą, telefoną, tabletą. Tada visiems reikia rozečių pakrauti, viską reikia saugoti ir t.t., tad nusprendžiau viska kompensuoti pasiimdamas vien iPhone 5s 32GB. Telefonas fotografuoja stulbinamai neblogai, galėsiu nenaudojant papildomų įrenginių vis pildyti šitą blogą bei susikelti visas nuotraukas i Dropbox, kas gali būti geriau. Iškilo problema su tuo, kad gal apie savaitę nematysiu jokios rozetės, tad priedo nusipirkau kažkokią kinietišką išorinę bateriją, kuri kaip ištestavau pilnai nuo 0 iki 100% įkrauna mano iPhon’a net 8 kartus, tad realiai 8 paras galiu nematyti rozečių ir vistiek turėsiu fotoaparatą, kamerą ir priemonę pildyti blogą neišsikrovusią.

Visą mano kelionę galite sekti čia, www.mazliauskas.lt puslapyje, taip pat užsiprenumeravę naujienlailškį ar skaitydami RSS srautą.

 

RSS: http://feeds.feedburner.com/Maziliauskaslt

Naujienlaiškis: http://eepurl.com/OAYlb

Taip pat viskas automatiškai bus dedama į mano fb, twiterį bei linkedin’ą.

Didelis ačiū mamai ir seneliams, kurie mane visada palaiko ir toleruoja tokias mano kvailas idėjas.

Apačioje prisegu žemėlapį, kurį pateikia facebook’as, pagal tai, ką esu apkeliavęs. Bus įdomu pamatyti, kaip atrodys, kai grįšiu. Taip pat pridedu planuojamą maršrutą, tad jei papuolat į maršrutą ir pageidaujat pamatyt mano pervargusį veidą, mielai prašom susisiekti, aplankysiu.

Skaitantiems ir tiems, kurie nėra “heiteriai”, linkiu visą gyvenimą svajot, nes bet kokia svajonė anksčiau ar vėliau, vienokia ar kitokia forma vistiek išsipildo. Justo garbės žodis.

<iframe src=”//www.youtube.com/embed/SsiQooVIqg4?rel=0″ width=”100%” height=”480px” frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

46.428666666667
30.7685